İletişim Bilgilerimiz; Size bir telefon kadar yakınız.
0 212 612 37 37 - 0 212 544 37 08 - 0 212 613 06 65 - 0 533 472 54 68
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

1988 yılında kurulan BÜROMSAN, taşıdığı sorumlulukla sektörde ilklerin sahibidir. RAF,Elektronik Raf Sistemleri,  Züccaciye Rafları, Butik  rafları,Depo Rafları, Bijuteri Rafları, Tekstil Rafları,Plastik kasa, Alüminyum camlı standlar, Ahşap Raf Sistemleri,Raf Sistemleri, Metal ve Camlı Raf Sistemleri gibi birçok raf çeşidinde tasarım ve üretimi yapmaktayız.

Ayrıca 3 Boyutlu projelendirme hizmetimizde bulunmaktadır. Mağazanızın tüm raf donanımını dijital ortama aktararak iş bitiminde sahip olacağınız görselliği sizlere iş öncesinde Dijital ortamda sunuyoruz.

Bu performansı kalite, güvence, uygulamasıyla ilkeleştiren BÜROMSAN üretimi ve hizmet kalitesi en son teknoloji ile gerçekleştirerek sektörün güvenilir adı olmuştur.

Gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünü zamanında ve sürekli olarak karşılamak temel amacımızdır.

Misyonumuz

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Hizmet
  • Yüksek motivasyonlu personelimizle birlikte müşterilerimiz uzun vadeli tedarikçi olmak
  • Raf sektöründe fark yaratmak ve üstün başarı sağlamak..

Vizyonumuz

En iyisi olmak için sürekli gelişen bir Raf şirketi olmak.

Raf Sistemleri

Her müşterinin beklentisi kaliteli ve uygun fiyatla hizmet almaktır. Bu amaç doğrultusunda arşive önem veren firmalar ve evde raf kullanımını tercih eden tüm müşteriler için bir çok farklı ve her amaca uygun raf sistemleri üretilmektedir. Hem estetiğe hem de konfora önem verildiğini hem işyeri hem de bireysel tüketiciler için üretilen endüstriyel çözümlerden görüyoruz.

Bulunduğunuz mekanın ideal kullanımı oldukça önemlidir. Gerek kişisel eşyalarınızın gerekse işyerinizdeki önemli evrakların bir düzen içinde olmasını istersiniz, değil mi ? Özellikle çalıştığımız alandaki evrakların belirli bir sistem içinde, düzgün bir raf sistemiyle yerleştirilmesini, aradığımız bir belgeyi rahatça bulabilmeyi isteriz. Bu sebeple bir çok arşivin olmazsa olmazı kullanışlı raf sistemleridir.

Raf Sistemleri, istediğiniz renk ve boyutlarda üretilebilmeriyle tüketicilere sadece işlevsel değil görsel olarak da hitap etmektedirler. Zevkinize uygun raflar arasından amacınıza da uygun seçimler yapabilirsiniz.Farklı amaçlar için üretilen bazı raf sistemleri şöyledir:

  • – Ağır Yükler için Raf Sistemleri (istifleme rafları)
  • – Paslanmaz Raf Sistemi ( ameliyathane, soğuk have depoları için)
  • – Çelik Dolaplar (personel soyunma dolabları)
  • – Çelik Raf Sistemleri ( evrak rafları, muhasebe rafları)
  • – Arşivleme Raf Sistemleri ( çelik ve metal raf sistemleri)
  • – Depolama Raf Sistemleri ( ecza deposu rafları)

Sizler de ihtiyacınız olan raflar seçerken; göze hitap eden ve amacınıza uygun kullanışlı rafları tercih ederek mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.