RL-KLT-6147
Material: PPC
Renk: Lacivert
Altı ve Yanları kapalıdır. El koruma tutamaklıdır.
Ürün Kodu: RL-KLT-6147
EN BOY YÜK
Dış Ölçüleri 400 mm 600 mm 147 mm
İç Ölçüleri 364 mm 544 mm 143 mm