RL-KLT-4147
Material: PPC
Renk: Lacivert
Altı ve Yanları kapalıdır. El koruma tutamaklıdır.
Ürün Kodu: RL-KLT-4147
EN BOY YÜK
Dış Ölçüleri 300 mm 400 mm 147 mm
İç Ölçüleri 265 mm 340 mm 143 mm